O nas

Piękno, które nie przemija.

Nasza firma istnieje od 1983 roku. Oferujemy nasze usługi niezmiennie pod tym samym adresem, przy ulicy Polnej 24 w centrum Warszawy.

Sprzedajemy wysokiej klasy biżuterię wykonaną ręcznie ze złota i platyny, zdobioną wyselekcjonowanymi kamieniami szlachetnymi. 

Naszą pasją są diamenty. Nie znaczy to jednak, że pozostajemy obojętni wobec piękna innych kamieni szlachetnych, jak rubiny, szafiry czy szmaragdy. Doceniamy czar naturalnych pereł i efektów osiąganych dzięki ręcznie kładzionej emalii, co stało się naszą specjalnością.

Wszystko to znajdziesz w naszej zróżnicowanej ofercie, która obejmuje:

  • autentyczną starą biżuterię (dzieła dawnych mistrzów, w znacznym stopniu z okresu Rosji carskiej z przełomu XIX i XX w., w tym wyroby słynnego C. Fabergé),
  • unikalną biżuterię nowoczesną spełniającą najwyższe wymogi jakościowe, wykonaną przy użyciu najnowszych technik, zgodnie z aktualnymi trendami (wyroby gotowe w całości wykonane ręcznie lub wyroby wykonywane na specjalne zamówienie przez utalentowanych, wysoko kwalifikowanych złotników),
  • unikatowe jubilerskie akcesoria (wysokiej klasy złote zegarki, arcydzieła sztuki użytkowej wykonane ze złota, jak również ze srebra, w tym świeczniki, patery, wazy itp.)

Biżuteria, którą oferujemy niczego nie udaje. Po prostu jest sobą!

 

Nasze szczególne osiągnięcia:

   

Złote serduszko - słynny złoty wisiorek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. Jest to nasz projekt z początku lat 90-ych ubiegłego(!) już wieku i tysiąclecia. Sprzedaż serduszek przyniosła Fundacji WOŚP miliony złotych dochodu i zapewne przyczyniła się walnie do wyleczenia setek naszych dzieci. Z naszej strony była to praca całkowicie charytatywna. Sukces sprzedaży złotych serduszek przejdzie zapewne do historii polskiego złotnictwa, a w relacji nakład / dochód może być porównywany z sukcesem słynnych jajek paschalnych C. Fabergé.

 

 

      

Złote korony na Kościerzyńską Pietę. Jest to nasz projekt z początku już nowego tysiąclecia, który przyniósł nam również dużo satysfakcji. Powróciliśmy przy ich wykonywaniu do dawnych technik złotniczych i kładzenia wysokotemperaturowej emalii. Inspiracją do jej zastosowania był aktualny kolor szat Matki Boskiej, nadany XV-wiecznej rzeźbie około XVIII w. Korony spotkały się z uznaniem ks. Dziwisza podczas ich poświęcenia w Watykanie przez papieża Jana Pawła II.

Nasze motto: Stawiamy na pasję, nie na rutynę.

Jeśli:

  • chcesz wejść w posiadanie jednostkowego imponującego wyrobu,
  • chcesz obdarować bliską osobę czymś, co naprawdę zrobi wrażenie,
  • szukasz piękna, które nie przeminie,

ZAPRASZAMY!!!