O nas

 Piękno, które nie przemija.

Nasza firma istnieje od 1983 roku. Oferujemy nasze usługi niezmiennie pod tym samym adresem, przy ulicy Polnej 24 w centrum Warszawy.

Sprzedajemy wysokiej klasy biżuterię wykonaną ręcznie ze złota i platyny, zdobioną wyselekcjonowanymi kamieniami szlachetnymi. 

Naszą pasją są diamenty. Nie znaczy to jednak, że pozostajemy obojętni wobec piękna innych kamieni szlachetnych, jak rubiny, szafiry czy szmaragdy. Doceniamy czar naturalnych pereł i efektów osiąganych dzięki ręcznie kładzionej emalii, co stało się naszą specjalnością.

Wszystko to znajdziesz w naszej zróżnicowanej ofercie, która obejmuje:

autentyczną starą biżuterię (dzieła dawnych mistrzów, w znacznym stopniu z okresu Rosji carskiej z przełomu XIX i XX w., w tym wyroby słynnego C. Fabergé),

unikalną biżuterię nowoczesną spełniającą najwyższe wymogi jakościowe, wykonaną przy użyciu najnowszych technik, zgodnie z aktualnymi trendami (wyroby gotowe w całości wykonane ręcznie lub wyroby wykonywane na specjalne zamówienie przez utalentowanych, wysoko kwalifikowanych złotników),

unikatowe jubilerskie akcesoria (wysokiej klasy złote zegarki, arcydzieła sztuki użytkowej wykonane ze złota, jak również ze srebra, w tym świeczniki, patery, wazy itp.)

Biżuteria, którą oferujemy niczego nie udaje. Po prostu jest sobą!

 

Nasze szczególne osiągnięcia:

   

Złote serduszko - słynny złoty wisiorek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. Jest to nasz projekt z początku lat 90-ych ubiegłego(!) już wieku i tysiąclecia. Sprzedaż serduszek przyniosła Fundacji WOŚP miliony złotych dochodu i zapewne przyczyniła się walnie do wyleczenia setek naszych dzieci. Z naszej strony była to praca całkowicie charytatywna. Sukces sprzedaży złotych serduszek przejdzie zapewne do historii polskiego złotnictwa, a w relacji nakład / dochód może być porównywany z sukcesem słynnych jajek paschalnych C. Fabergé.

 

 

      

Złote korony na Kościerzyńską Pietę. Jest to nasz projekt z początku już nowego tysiąclecia, który przyniósł nam również dużo satysfakcji. Powróciliśmy przy ich wykonywaniu do dawnych technik złotniczych i kładzenia wysokotemperaturowej emalii. Inspiracją do jej zastosowania był aktualny kolor szat Matki Boskiej, nadany XV-wiecznej rzeźbie około XVIII w. Korony spotkały się z uznaniem ks. Dziwisza podczas ich poświęcenia w Watykanie przez papieża Jana Pawła II.

Nasze motto: Stawiamy na pasję, nie na rutynę.

Jeśli:

chcesz wejść w posiadanie jednostkowego imponującego wyrobu,

chcesz obdarować bliską osobę czymś, co naprawdę zrobi wrażenie,

szukasz piękna, które nie przeminie,

ZAPRASZAMY!!!